English
  Русский
APIE MUSTIEKĖJAMS IR PARTNERIAMSKARJERAKONTAKTAI
Paslaugų spektras
Pervežimai kelių transportu
Distribucija Baltijos & NVS šalyse
Krovinių gabenimas jūra ir oru
Tiekimo grandinės valdymas
 Gaukite pasiūlymą
My status
 +370 61218096

Ko mes ieškome?

Mes ieškome kandidatų, nepriklausomai nuo jų išsilavinimo srities ir patirties, kurie nori dirbti logistikos bendrovėje.

Mes ieškome žmonių, kurie imasi visų veiksmų, kad taptų verslininkais ir galėtų pasinaudoti savo privalumais kasdieniniame gyvenime. Mes laukiame kandidatų, kurie veikia pagal aukščiausius standartus ir verslo etiką, kurie greitai reaguoja į kliento reikalavimus ir kurie prisiima atsakomybę už savo veiksmus.

Dėl permainingų ekspedijavimo paslaugų teikimo sąlygų, mes ieškome žmonių, kuriems darbo įvairovė yra motyvacijos šaltinis, kurie vertina komandinį darbą ir veikdami kartu gali pasiekti daugiau nei veikdami atskirai.

Pirmi žingsniai karjeros link – puiki nauda studentams

Praktinės vasaros apmokymų programos yra skirtos žmonėms, esantiems profesinės karjeros pasirinkimo kryžkelėje: universiteto studentams ir paskutinių mokslo metų mokiniams. Dalyvavimas tokiuose apmokymuose suteikia galimybę įgyti patirties, susipažinti su bendrovės veiklos taisyklėmis, procedūromis ir organizacine kultūra. Tai gali būti svarbus veiksnys pasirenkant teisingą karjeros kelią.

Dėl detalėsnės informacijos ir karjeros galimybių prašome kreiptis e-mail:
info@go-logistics.eu 

 Klientų zona
Vartotojo vardas:  
Slaptažodis:
 
© Visos teisės saugomos. Panbaltic solutions UAB